Zespół Wilsona: akceptowaną diagnoza medyczna?

Nie zespół Wilsona, zwany dalej zespołem temperatury Wilsona nie jest akceptowane diagnozy. Przeciwnie, zespół Wilsona jest etykieta stosowana do zbierania niespecyficzne objawy u ludzi, których poziom hormonów tarczycy są normalne.

Zwolennicy zespołu Wilsona uważają, że jest to łagodne formy niedoboru hormonu tarczycy (tarczycy), który reaguje na leczenie preparatem hormonu tarczycy zwanego trijodotyroniny (T-3). Jednak, American Thyroid Association znalazła żadnych naukowych dowodów na istnienie syndromu Wilsona.

W oświadczeniu dla zdrowia publicznego, American Association stwierdził tarczycy

Niedoczynność tarczycy może być zdiagnozowane przez badania krwi, które wykrywają niewystarczający poziom hormonu tarczycy. Zespół Wilsona nie należy mylić z chorobą Wilsona – rzadkim, wrodzonym zaburzeniem, które powoduje zbyt dużo miedzi do gromadzenia się w określonych narządach.

Mimo że jest to frustrujące, uporczywe objawy lekarz nie można łatwo wyjaśnić, mogło być gorzej, aby zaakceptować nierozpoznany diagnozę od lekarza bez zastrzeżeń. Niesprawdzone terapie tzw syndrom Wilsona może opuścić czujesz chory, a choroba uleczalna – takich jak fibromyalgia lub depresji – pozostaje nierozpoznana.

Z

wizyty u lekarza