zaburzenie Tourette’a: Trening odwrócenie nawykiem – przegląd wątek

Odwrócenie Habit jest obiecującą terapię behawioralną, aby zmniejszyć tiki. Trening odwrócenie Habit (HTZ) jest terapia behawioralna, która pomogła ludziom, którzy mają ciągnięcie za włosy (trichotillomania), obgryzanie paznokci, ssanie kciuka i tiki związane z chorobą Tourette’a.

importan; Możliwe jest, że główny tytuł Post Polio Syndrome nie jest nazwą oczekiwano. Proszę sprawdzić synonimy wyszczególniania znaleźć alternatywną nazwę (y) i podziału (y) zaburzenie objętym niniejszym raportem.

Z twoją pomocą, HTZ może pomóc dziecku

Rodziny nauczyć HTZ od wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia, który ma doświadczenie z zespołu Tourette’a i terapii. Nie używaj nawyk szkolenia odwrócenie bez odpowiednich wskazówek.

Po Tobie i Twojemu dziecku dowiedzieć się, co zrobić, ty i twoje dziecko ćwiczyć techniki i odpowiedzi codziennie w domu i pisać o jego postępach. Skonfiguruj czas i miejsce do odwrócenia przyzwyczajenia. Twoje dziecko nie będzie w stanie monitorować swoje tiki przez cały dzień. Pomóż swojemu dziecku praktyki w miejscach publicznych, w razie potrzeby. Twoje dziecko potrzebuje pochwały i wsparcia robić trening. Ważne jest, aby chwalić swoje dziecko, gdy on lub ona używa technik zabiegowych. W ten sposób dziecko otrzymuje pochwały za to coś może on kontrolować (przy użyciu technik zabiegowych) niż nie robienie czegoś on lub ona nie może kontrolować (ticing). Techniki relaksacyjne mogą również pomóc dziecku osiągnąć sukces z HTZ.

Wiele dzieci i młodzieży zauważy spadek ich tików w ciągu kilku dni. Ale największa zmiana od stosowania tych procedur habit reversal występuje w drugim i trzecim miesiącu. Nie poddawaj się już po kilku dniach lub tygodniach.

Zwróć uwagę na oznaki, że tic zaczyna; Stają się bardziej świadomi otoczenia, w którym tiki są najbardziej prawdopodobne; Zapobiegać tiki; Czy rzeczy w miejsce tic. Na przykład, zamiast robić oko migać tic, dziecko może nauczyć się delikatnie zamknąć swoje powieki i trzymać je zamknięte przez kilka sekund; Dowiedz się technik relaksacyjnych, aby radzić sobie ze stresem, które jeśli nie udało, może dokonać tiki gorzej.