xiaflex

Kapral Pęknięcie (złamanie prącia) i ciężkiej krwiak prącia donoszono z użycia. Szybko ocenić oznaki lub objawy, które odzwierciedlają poważny uraz prącia, jakie mogą być wymagane interwencja chirurgiczna. Kolagenazy Clostridium histolyticum jest dostępna tylko przez ograniczony program o nazwie program Xiaflex REMS.

Używa Dla Xiaflex

Klasa terapeutyczna: Tissue Przepuszczalność modyfikator

Farmakologiczna Klasa: kolagenazy

Lek ten ma być stosowany wyłącznie przez lub pod nadzorem lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania nie zostały przeprowadzone w związku z wiekiem na skutki zastrzyku histolyticum kolagenazy Clostridium w populacji pediatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrycznych specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność zastrzyku histolyticum kolagenazy Clostridium u osób starszych.

Przed użyciem Xiaflex

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Pielęgniarka lub inny wyszkolony personel medyczny daje leku w szpitalu. Ten lek jest podawany przez igłę umieszczoną w przewodzie, który jest przyczyną palcem zakrętu lub do tablicy, który jest przyczyną swojego penisa do krzywej.

Lek ten powinien pochodzić z przewodnikiem leków. Przeczytać i postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami starannie. Zapytaj swojego lekarza, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Jeśli pacjent otrzymuje lek dla Przykurcz Dupuytrena

Jeśli pacjent otrzymuje lek na chorobę Peyroniego

Jest bardzo ważne, aby lekarz sprawdzić swoje postępy w regularnych wizyt, aby upewnić się ten lek działa prawidłowo i sprawdzić niepożądanych efektów.

Jeśli pacjent otrzymuje lek dla Przykurcz Dupuytrena

Jeśli pacjent otrzymuje lek na chorobę Peyroniego

Ten lek może powodować poważne typy reakcji alergicznych, w tym anafilaksji. Anafilaksja może stanowić zagrożenie dla życia i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Należy poinformować lekarza od razu, jeśli masz świąd, wysypka, pokrzywka, ból w klatce piersiowej, zawroty głowy lub zawroty głowy, problemy z oddychaniem, ani żadnej obrzęk rąk, twarzy, lub usta po otrzymaniu leku.

Ten lek może powodować krwawienie lub zasinienie w miejscu wstrzyknięcia. Należy poinformować lekarza, jeśli masz problemy z krzepnięciem krwi przed podaniem leku.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem lub pielęgniarką natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Prawidłowe użycie Xiaflex

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria B Nie udowodniono ryzyka u ludzi

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Choroba Peyroniego kolagenazy Clostridium histolyticum

Przykurcz Dupuytrena kolagenazy Clostridium histolyticum

Środki ostrożności podczas korzystania Xiaflex

Xiaflex Side Effects

Xiaflex (kolagenazy Clostridium histolyticum)