Wolffa-Parkinsona-White’a (WPW) Testy i diagnostyka syndrome

Lekarz może zaczynać się historia zdrowia fizycznego egzamin i badań laboratoryjnych, w tym

Następnie lekarz może polecić testy serca.

Elektrokardiogram (EKG) wykorzystuje małe czujniki (elektrody) przymocowane do klatki piersiowej i ramion do rejestrowania sygnałów elektrycznych, jak podróżować po swoim sercu. Lekarz może szukać wzorców wśród tych sygnałów, które wskazują na obecność dodatkowego szlaku elektrycznych w sercu. Szlak ten można zazwyczaj wykrywany nawet gdy nie jesteś obecnie przeżywa epizod szybkiego bicia serca.

Elektrokardiogram

Lekarz może również zwrócić się do korzystania z przenośnych urządzeń EKG w domu, aby dostarczyć więcej informacji na temat częstości akcji serca. Urządzenia te obejmują

Test ten może być stosowany w celu potwierdzenia diagnozy Zespół Wolffa-Parkinsona-White’a lub wskazać lokalizację dodatkowego szlaku. Zazwyczaj będzie zasnąć ale biorąc leki, które pomogą Ci się zrelaksować. Cienkie, elastyczne rurki (cewniki) wyrzucenia z elektrodami zostały poprowadzone przez naczyń krwionośnych do różnych miejsc w swoim sercu. Raz uruchomiony elektrody można dokładnie odwzorować rozprzestrzenianie impulsów elektrycznych w każdym bicie i identyfikacji dodatkowych ścieżki elektrycznej.

badania elektrofizjologiczne