waży na wadze: znaleźć swoją prawdziwą wagę

Zważyć czy nie waży? Oto jest pytanie.

Dla ludzi, którzy próbują stracić na wadze, masę mięśniową, lub po prostu utrzymać zdrową wagę, skala może być zarówno przyjaciela i wroga. Ale eksperci twierdzą, że nie jest to właściwy sposób i niewłaściwy sposób wykorzystać skalę.

Wiemy, że ludzie, którzy regularnie się ważyć zrobić lepiej “, mówi Jackson Blatner Świt, RD, rzecznik Stowarzyszenia Dietetycznego.” Jest to sposób na pomiar postępów i sukcesów. Jednak definicja regularnych jest bardzo szeroka.

“Niektórzy ludzie lubią ważyć się codziennie, natomiast polecam raz w tygodniu dla większości ludzi,” Blatner mówi.

Czas ame dnia na th; S ame dni każdego tygodnia, ubrany th; S Odzież ame, a przy użyciu th; Skala S ame

Problem polega na tym, że niektórzy ludzie, którzy ważą się codziennie może stać się obsesją liczby na skali, a to trwa ponad.

Trzeba zadać sobie pytanie: “Czy to coś, co wyznacza moje samopoczucie na cały dzień?”, A jeśli tak, to nie jesteś dobrym kandydatem na codzienne ważenie i należy ważyć się raz w tygodniu ” mówi Blatner.

Gdy to zrobisz ważyć się w skali, Blatner mówi, że dążenie do uniformizacji. Ważyć się o

Jeśli używasz wagi w domu, należy pamiętać, aby umieścić go na całkowicie płaskiej powierzchni. Rozmyte płytki łazienkowe lub pluszowych wykładzina może prowadzić do niedokładnego czytania.

Nawet jeśli zrobisz następujące kroki, to jest naturalne, Twoja waga się zmieniać kilka funtów z dnia na dzień lub tydzień do tygodnia. Normalne wahania masy ciała może być spowodowany

Dlatego Blatner mówi, że ważne jest, aby spojrzeć na ogólną tendencją do masy podanej na skali niż w codziennych wahań.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, mówi waga jest wynikiem tego, co dzieje się w organizmie przez długi okres czasu, a jeden dzień cnotliwego jedzeniu nie zamierza zapewnić natychmiastową wypłatę na skali.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …

Jedzenie bogate w skrobię lub słony żywności; Weathe; Retencja wody spowodowane zmianami hormonalnymi