volumetrics ocena dieta: żywność i efektywność

Co zrobić, jeśli można jeść dużo i jeszcze stracić na wadze?

Można na Volumetrics, diety stworzonej przez Barbara Rolls, PhD. W przeciwieństwie do diet, które są oparte na pozbawienie podejście Volumetrics pomaga ludziom znaleźć zdrowe jedzenie, które mogą jeść dużo, a jednocześnie utraty wagi.

Hak Volumetrics jest jego nacisk na uczucie pełności. Rolls mówi, że ludzie czują się pełne ze względu na rodzaje i ilości żywności jedzą – nie ze względu na liczbę kalorii lub gramów tłuszczu, białka lub węglowodanów. Dlatego sztuką jest wypełnić na prawo żywności, które wypełniają cię na mniej kalorii.

Rolls twierdzi, że w niektórych przypadkach, po Volumetrics pozwoli Ci jeść więcej, a nie mniej niż ty teraz, gdy wciąż odchudzanie.

Nie stracisz dużo masy w pośpiechu. Jest to bardziej długofalowego planu.

Będziesz pracować w kierunku swoich celów odchudzania poprzez spełnienie codzienne cele kalorii i codziennie kroki cele dla ćwiczeń. Konkluzja: Będziesz schudnąć, uczucie pełności na mniejszej liczbie kalorii.

Można jeść wszystko, ale trzeba zwrócić uwagę na “gęstość energii”, które oznacza liczbę kalorii w pewnej ilości karmy. Żywność o wysokiej gęstości energetycznej mają dużo kalorii za nie wiele jedzenia, ale przedmioty o niskiej gęstości energii dostarczają mniej kalorii z większą objętość.

Wał dzieli się na cztery kategorie żywności

Będziesz jeść trzy posiłki, dwie przekąski i desery każdego dnia.

Volumetrics opiera się głównie na środkach spożywczych, które mają dużo wody w nich, jak w wielu owocach i warzywach, ponieważ sytości bez dodawania dużo kalorii. Wystarczy wody pitnej nie wystarczy, Rolls mówi, ponieważ spełnia swoje pragnienie, ale nie głód.

Alkohol jest dozwolone w umiarkowanych ilościach, ale należy pamiętać, że alkohol ma dużo kalorii, a nie zaspokoić głód.

Ograniczenia: Musisz mieć oko na gęstości energetycznej pokarmów wybrać. Na przykład, dla kalorii dużej misce zupy, można mieć tylko jedną szóstą cheeseburgera. Wybór należy do Ciebie: Co wolisz mieć, a nie być w stanie zatrzymać już po skubać lub dwa jeśli wybrał cheeseburgera? Jeśli zastosujemy się do przepisów, to zajmie czasu do przygotowania posiłków oraz do obliczenia gęstości energii.

Gotowanie i zakupy: Twoje zakupy spożywcze powinny być łatwe w sprawie tego planu. książki Rolls obejmują przepisy, w tym wielu dla żywności z dużą ilością wody – jak zupy, zapiekanki, gulasze, i deserów na bazie owoców. Receptury cięcia również w dół na oleju, masła, jaj i śmietany, i używać chudego mleka, białka jaj, jogurt i jabłkowym zamiast.

W jednoosobowych spotkań: No.

Ćwiczenie: Zaczniesz dodając 150 kroków dziennie do swojej rutyny, za pomocą krokomierza. Pierwszym celem jest osiągnięcie dodatkowego 1000 kroków do końca tygodnia. Ostatecznym celem jest, aby zalogować 10.000 kroków dziennie.

Plan jest na tyle elastyczne, dla wegetarian, wegan i tych, którzy muszą ograniczyć sól i tłuszcz.

Koszt: Brak poza swoje zakupy żywności.

Pomoc: Jest to dieta to zrobić na własną rękę.

Czy to działa?

Absolutnie. Rada sprowadza się do pożywne i rozsądną dietą, że każdy dietetyk polecam: Cięcie kalorii i niezdrowych tłuszczów, z dużą ilością warzyw bogatych w błonnik i owoców.

Wał ma doskonałe referencje. Jest profesorem odżywiania i kierownika nauk żywieniowych na Pennsylvania State University. Ma także autorem ponad 200 artykułów naukowych. Volumetrics w dużej mierze opiera się na pracach prowadzonych w jej laboratorium i jest łączona z solidnych dowodach naukowych.

Ten plan jest bardziej zmiany stylu życia, które pomogą Ci dokonywać lepszych wyborów żywieniowych, które będą prowadzić do zrównoważonego i długotrwałego odchudzania.

Czy to dobrze dla niektórych warunkach?

Plan Volumetrics jest łatwo dostosować się do większości warunków zdrowotnych, jak również utraty wagi.

Utrata masy jest przydatna do różnych warunków, takich jak cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, choroby serca, zespół bezdechu sennego, zapalenia stawów i innych. Utrata masy ciała może nawet zmniejszyć zapotrzebowanie na leki.

przed zmianą tego planu skontaktować się z lekarzem.

Ostatnie słowo

Cieszący się dietę opartą na żywności, które są naturalnie bogate w wodę i niskiej gęstości energii jest świetną strategią zaspokoić głód i wypełnić na mniej kalorii. Plan Volumetrics nauczy Cię jak zrobić lepszych wyborów żywności i slash kalorii bez niedostatku.

Plan ten jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce się jeść zdrowiej, ale elastyczną dietę. Jest rada dla ludzi, którzy opierają się na fast food i jedzenie. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią gotować, zwojami, które pomogą Ci przygotować pyszne potrawy, które są zgodne z celami odchudzania.

ŹRÓDŁO

Rolls, B. Ostateczna Volumetrics Dieta, William Morrow, 2012.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …