Vivitrol

Klasa terapeutyczna: Etanol Zależność

Używa Dla Vivitrol

Farmakologiczna Klasa: antagonisty opioidów

Naltrekson nie jest narkotykiem. Jego działanie polega na blokowaniu skutków narkotyków, zwłaszcza “high ” uczucie sprawia, że ​​chcesz ich używać. To również może zablokować” high ” uczucie, które mogą uczynić chcesz używać alkoholu. To nie przyniesie żadnych efektów podobnych do narkotyczne lub spowodować uzależnienie psychiczne i fizyczne. To nie uniemożliwi staje osłabiona podczas picia alkoholu.

Naltrekson powoduje objawy odstawienia u ludzi, którzy są fizycznie uzależnionych od narkotyków. Dlatego leczenie naltrexone rozpoczyna się po nie jesteś już uzależniony od narkotyków. Długość czasu zajmuje to może zależeć od tego, który wziął narkotycznych, kwotę, którą zabrał, i jak długo to trwało. Przed zastosowaniem leku należy poinformować lekarza, jeśli uważasz, że nadal występują objawy odstawienia.

Lek ten ma być stosowany wyłącznie przez lub pod bezpośrednim nadzorem lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania nie zostały przeprowadzone w związku z wiekiem na skutki zastrzyku naltreksonu w populacji pediatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Przed użyciem Vivitrol

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrycznych specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność zastrzyku naltreksonu w podeszłym wieku.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas odbierania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Stosowanie leku z jednej z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Pielęgniarka lub inny wyszkolony personel medyczny daje leku. Ten lek jest podawany jako uderzenie w pośladki (mięśnie pośladków). To jest zwykle podawana co 4 tygodnie lub raz w miesiącu.

wtrysku Naltrexone należy stosować jedynie u pacjentów uzależnionych od alkoholu, którzy mogą wstrzymać się od picia alkoholu i nie trzeba na noc w szpitalu.

W przypadku pominięcia dawki zaplanowane, należy skontaktować się z lekarzem, aby kolejne spotkanie jak najszybciej.

Lek ten zazwyczaj pochodzi z przewodnikiem leków. Przeczytaj informacje uważnie i upewnij się, że rozumiesz go przed otrzymaniem leku. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z lekarzem.

Jest bardzo ważne, aby lekarz sprawdzić swoje postępy w regularnych wizyt. Lekarz może chcesz zrobić niektóre badania krwi i moczu, aby sprawdzić, czy lek jest przyczyną niepożądanych skutków.

Ten lek może powodować poważne problemy z wątrobą. Zadzwoń do lekarza od razu, jeśli zaczniesz mieć ciemny kolor moczu, bóle w górnej żołądka lub zażółcenie oczu lub skóry podczas stosowania tego leku.

Ten lek może zwiększać ryzyko wystąpienia choroby płuc o nazwie eozynofilowe zapalenie płuc. Należy poinformować lekarza od razu, jeśli masz kaszel lub problemy z oddychaniem po otrzymaniu leku.

Ten lek może powodować poważne rodzaj reakcji alergicznej zwany wstrząs anafilaktyczny. Anafilaksja może stanowić zagrożenie dla życia i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Zadzwoń do lekarza od razu, jeśli masz wysypkę, świąd, chrypka, trudności z oddychaniem, problemy z połykaniem, lub jakikolwiek obrzęk rąk, twarzy lub w jamie ustnej podczas używania tego leku.

Będziesz musiał zaprzestać używania opioidów (narkotyki) przez co najmniej 7 do 10 dni, zanim będzie można rozpocząć odbieranie zastrzyk naltreksonowy. Lekarz może wykonać test prowokacji naloksonu lub badanie moczu na opioidy, aby upewnić się, że wolna od opioidów.

Lek ten blokuje “wysoki” uczucie otrzymasz od narkotyku (opioidowe leki), w tym heroiny. Od wtrysku naltrekson może sprawić, że bardziej wrażliwe na niższych dawek opioidów niż wcześniej stosowane, nie należy używać heroiny lub innych środków odurzających w celu przezwyciężenia tego, co medycyna robi. Można przedawkowania i wystąpienia poważnych problemów.

Prawidłowe użycie Vivitrol

Ten lek może zwiększać myśli samobójcze. Należy poinformować lekarza od razu, jeśli zaczynają czuć się bardziej przygnębiony. Należy również poinformować lekarza od razu, jeśli masz myśli na temat krzywdzenia siebie. Zgłaszać wszelkie podejrzane myśli lub zachowań, które kłopot, zwłaszcza jeśli są nowe lub gorzej szybko. Upewnij się, że opiekun wie, czy czujesz się zmęczony cały czas, dużo spać mniej lub dużo mniej niż zwykle, czuję się beznadziejna i bezradny, lub jeśli masz problemy ze snem, denerwować łatwo mieć duży wzrost energii, lub zacząć działać lekkomyślnie. Należy również poinformować lekarza, jeśli pacjent ma nagłe i silne uczucia, takie jak uczucie zdenerwowany, zły, niespokojne, agresywne lub przestraszony.

Należy pamiętać, że stosowanie naltreksonu jest tylko częścią leczenia. Należy bezwzględnie przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza, w tym wizyty u terapeuty i / lub uczestnicząc w spotkaniach grupy wsparcia na bieżąco.

Nie starają się przezwyciężyć skutki zastrzyku naltreksonu biorąc narkotyki. W tym celu może spowodować śpiączkę lub śmierć. Możesz być bardziej wrażliwe na działanie narkotyków niż przed rozpoczęciem leczenia naltreksonowy.

wtrysku Naltrexone blokuje też użytecznych efektów narkotyków. Zawsze należy stosować leku niż narkotyczne w leczeniu bólu, biegunki lub kaszel. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące prawidłowego korzystania z medycyny, skontaktować się z lekarzem.

wtrysku Naltrexone nie uniemożliwi staje osłabiona, gdy pijesz alkohol. Nie należy przyjmować naltrekson w celu prowadzenia pojazdów i wykonywania innych czynności, będąc pod wpływem alkoholu.

Po naltrexone wstrzykuje do organizmu, nie jest możliwe, aby ją usunąć.

Zaleca się, aby nosić kartę identyfikacyjną z informacją, że pacjent otrzymuje zastrzyk naltreksonowy. Może być również konieczne do prowadzenia list do niech inni wiedzą, pacjent otrzymuje lek w przypadku gdy masz medycznej w nagłych wypadkach.

mogą wystąpić poważne reakcje w miejscu wstrzyknięcia naltreksonu który obejmuje ból, obrzęk, tkliwość, zasinienie, świąd i zaczerwienienie. Skontaktować się z lekarzem od razu, jeśli ta reakcja skóry nie poprawia lub pogarsza się w ciągu dwóch tygodni po otrzymaniu zastrzyku. Lekarz powinien również odnosić się bezpośrednio do chirurga.

Środki ostrożności podczas korzystania Vivitrol

Mogą wystąpić nudności po pierwszym wstrzyknięciu leku, które powinny być łagodne i ustępują kilka dni później. Będziesz mniej prawdopodobne, aby mieć nudności ze swoimi kolejnych wstrzyknięć.

Ten lek może powodować, że niektórzy ludzie stają się zawroty głowy, senność lub zmniejszenie zdolności koncentracji uwagi, niż są normalnie. Jeśli którykolwiek z tych objawów niepożądanych, nie należy prowadzić pojazdów, obsługiwać maszyn, czy cokolwiek innego, co mogłoby być niebezpieczne, jeśli są zawroty głowy, czy nie są świadomi, gdy pacjent otrzymuje zastrzyk naltreksonowy.

Przed masz żadnych badań lekarskich, poinformować lekarza odpowiedzialnego za które otrzymują leku. Wyniki niektórych badań mogą mieć wpływ tego leku.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem lub pielęgniarką natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Uzyskaj pomoc w nagłych wypadkach natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów przedawkowania wystąpić

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Vivitrol Side Effects

Vivitrol (naltrekson)

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Alkohol Uzależnienie naltrekson, Antabuse, disulfiram, Campral, Revia, akamprozatu

Uzależnienie od opiatów Suboxone, buprenorfina, naltrekson, Subutex, Zubsolv buprenorfina / nalokson Bunavail, Revia, Probuphine