veregen

Klasa terapeutyczna: keratolityczne

Używa Dla Veregen

Lek ten jest dostępny wyłącznie na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania nie zostały przeprowadzone w związku z wiekiem do skutków sinecatechins w populacji pediatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Niedostateczna informacja jest dostępna w stosunku do wieku skutków sinecatechins u pacjentów geriatrycznych. To może nie być wiadomo, czy one działają dokładnie tak samo, jak w przypadku młodszych osób dorosłych czy też powodować różne skutki uboczne lub problemy u osób starszych.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Przed użyciem Veregen

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Stosowania leku zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy używać go więcej, nie należy używać go częściej, i nie używać go dłużej niż jest to wskazane.

przed i po zastosowaniu leku należy umyć ręce wodą z mydłem.

Ten lek jest tylko do stosowania na skórę. Nie zrozumcie go wewnątrz oczu, nosa, jamy ustnej, pochwy lub odbytu. Nie stosować na otwarte rany lub na obszarach skóry, które mają nacięcia lub zadrapania. Jeśli robi się na tych obszarach, opłukać go od razu.

Nie należy stosować leku na mole, znamion, brodawek lub jakichkolwiek innych, aż to omówić z lekarzem.

Kobiet stosujących tampony należy włożyć tampon pierwszy przed nałożeniem maści. Jeśli tampon musi być zmienione, gdy maści na skórę, należy unikać maści do pochwy.

Mężczyźni, którzy nie są obrzezani, a leczący brodawki narządów płciowych pod napletkiem powinni wyciągnąć z powrotem napletka i oczyścić okolicę na dobę.

Nie zmyć maść od leczonego obszaru przed zastosowaniem kolejnej dawki. Podczas mycia obszarze leczenia lub kąpać, należy zastosować maść później.

Nie przykrywać leczonego obszaru z bandażem, chyba że lekarz zaleci. Można nosić luźne bielizny po zastosowaniu leku.

Przechowywać zastosowaniem leku aż wszystkie brodawki zostały wyjaśnione. Jednakże, nie należy stosować leku dłużej niż 16 tygodni.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku, należy zastosować ją jak najszybciej. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania.

Przechowywać w lodówce. Nie zamrażać.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Trzymać z dala od dzieci.

Prawidłowe użycie Veregen

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Ten lek może uczynić skórę bardziej wrażliwe na działanie promieni słonecznych. Nie wystawiać obszar leczony tym lekiem do łóżek światło słoneczne, lampy opalające lub opalających.

Należy unikać płciowych, jamy ustnej lub seks analny, gdy lek jest na skórze. Upewnij się, umyć maść off skórę przed wykonywać żadnej aktywności seksualnej. Ponadto lek zawiera oleje, które mogą osłabić lateks (guma) prezerwatywy lub przepony, powodując ich nie będzie działał prawidłowo.

Sinecatechins nie uniemożliwiają rozprzestrzenianie brodawki narządów płciowych do innych ludzi. Porozmawiaj ze swoim lekarzem na temat bezpiecznych praktyk seksualnych.

Ten lek nie jest lekiem na brodawki narządów płciowych lub odbytu. Można jeszcze opracować nowe brodawki trakcie lub po zakończeniu leczenia.

Ten lek może pobrudzić ubranie i pościel.

Nie używaj kosmetyków lub innych produktów do pielęgnacji skóry, na tym samym obszarze skóry, na którym ten lek, chyba, że ​​lekarz zalecił inaczej.

Jeśli twój stan nie poprawi się w ciągu 16 tygodni, lub jeśli staje się gorsze, skontaktować się z lekarzem.

Środki ostrożności podczas korzystania Veregen

Wielu pacjentów wystąpić zaczerwienienie, obrzęk, owrzodzenia lub pęcherze, pieczenie, swędzenie lub po zastosowaniu leku. Jeśli wystąpi ciężka reakcja skórna, usunąć maść przemywając powierzchnię z łagodnym mydłem i wodą i skontaktować się z lekarzem od razu.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Veregen Side Effects

Veregen (sinecatechins miejscowo)

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Kłykciny kończyste imiquimod miejscowego, Aldara, Condylox, interferon alfa-2b, Zyclara, podofilox miejscowego, Intron A, sinecatechins miejscowego