Utrata wagi kliniki journal

Dla pełnego wyjaśnienia, w jaki sposób działa Twój dziennik, kliknij na pomarańczowy przycisk Page Guide przy prawym górnym rogu strony dziennika lub revist nasz nowy członek Guide.

Oto krótki opis niektórych z bardziej popularnych marek zobaczysz

Jeśli chcesz być w stanie zmienić swoje wpisy lub dodać więcej pokarmów później tego samego dnia, należy wybrać przycisk Zapisz. Gdy masz pewność, że skończysz z danego dnia wpisów, użyj przycisku Wyślij. Dostaniesz analizę end-of-day swoich wpisów, wraz z końcówką i będzie mógł przejść do następnego dnia w dzienniku.

Chociaż nie można wrócić i edytować dziennik Po przesłaniu go, to nie jest ważne, że każdy dzień jest wpis być dokładnie dokładne.

Pamiętaj, że program analizuje swoje nawyki żywieniowe na tydzień. Więc można dodać pokarmy przerwałeś wczorajsze pismo do dzisiejszych wpisów. I nie ma znaczenia, czy, powiedzmy, można sprawdzić off sok owocowy na śniadanie, ale rzeczywiście miał go na popołudniową przekąskę.

Na początku kwestionariusza, jesteś proszony, ile dni w tygodniu jesz śniadanie, obiad, kolacja i przekąski. (Nawet jeśli wszystkie mają zazwyczaj przez pewien “posiłek” jest napojem, to liczy się, gdy odbierasz ile razy w tygodniu masz ten posiłek).

Jeśli wskazano, że normalnie jeść śniadanie przez 5 dni w tygodniu, plan będzie tylko dostarczy Ci pięć pól do sprawdzenia.

Jeśli chcesz zmienić swój planner posiłek, można zmienić go na końcu kwestionariusza, gdzie można zobaczyć podsumowanie Evaluation

Jeśli już zakończone kwestionariusz, można dokonać tej zmiany, klikając na link Create nowy plan na stronie głównej Weight Loss Clinic (to pod Moją jedzenia planu po lewej stronie strony).

Twój dziennik odświeża co tydzień aby rozpocząć nowy tydzień z księgowaniem. Aby zobaczyć podsumowanie jak to zrobiłeś na plan odżywiania w poprzednich tygodniach, wraz z naszych cotygodniowych analiz, idź do kliniki głównej Weight Loss i kliknij na Tygodniu w linku przeglądu (w prawym górnym rogu ekranu). Ponieważ program ten jest oparty na tygodniowym konsumpcji żywności, każdy dzień za wpis nie jest tak ważne w dłuższej perspektywie.

Można uzyskać indywidualną pomoc ze strony ekspertów i wsparcia ze strony innych członków za pośrednictwem naszych forach on-line.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …