Urolene niebiesko

Używa Dla Urolene niebieski

Klasa terapeutyczna: środek diagnostyczny, funkcja nerek

Lek ten ma być stosowany wyłącznie przez lub pod bezpośrednim nadzorem lekarza.

Przed użyciem Urolene Niebieski

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Brak dostępnych informacji na temat relacji w wieku do skutków błękitu metylenowego wstrzykiwań w populacji pediatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Brak dostępnych informacji na temat relacji w wieku do skutków błękitu metylenowego wstrzykiwań u pacjentów geriatrycznych.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas odbierania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Prawidłowe użycie Urolene niebieski

Stosowanie leku z jednej z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Pielęgniarka lub inny wyszkolony personel medyczny daje leku w szpitalu. Ten lek jest podawany przez igłę umieszczoną w jednej z żył.

Lek należy podawać bardzo powoli, więc igła pozostanie na miejscu przez kilka minut.

Lekarz sprawdzi postępy ściśle podczas przyjmowania tego leku. Pozwoli to lekarz, aby sprawdzić, czy lek działa prawidłowo. mogą być potrzebne badania krwi w celu sprawdzenia niepożądanych efektów.

Stosowanie leku podczas ciąży może zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Stosować skuteczną formę kontroli urodzeń na bieżąco z zajściem w ciążę. Jeśli uważasz, że zajdzie w ciążę podczas stosowania tego leku należy poinformować lekarza od razu.

Upewnij się, że lekarz wie o wszystkich innych leków, z której korzystasz. Ten lek może spowodować poważny stan zwany syndrom serotoniny, gdy przyjmowany z innymi lekami w leczeniu depresji (takich jak amitryptylina, bupropion, citalopram, dezypraminy, duloksetyny, escitalopram, fluoksetyna, fluwoksamina, imipramina, nortryptylina, paroksetyna, sertralina, wenlafaksyna, Aventyl®, Celexa®, Cymbalta®, Effexor®, Elavil®, Lexapro ™, Luvox®, Norpramin®, Pamelor®, Paxil®, Prozac®, Tofranil®, Wellbutrin® lub Zoloft®), leki stosowane w leczeniu migreny (takie jak eletryptanu sumatryptan, zolmitriptanu, Imitrex®, Relpax® lub Zomig®), medycyna sporyszu (takie jak ergotamina, Cafergot®, Ergomar® lub Wigraine®) lub niektóre antybiotyki (linezolid, Zyvox®). Pierwszy przed podjęciem jakichkolwiek innych leków skonsultować się z lekarzem. Objawy zespołu serotoninowego to zmiany psychiczne (dezorientacji, nadpobudliwość, problemy z pamięcią), skurcze mięśni, nadmierna potliwość, dreszcze, drżenie, biegunka, problemy z koordynacją, lub gorączka.

Przed masz żadnych badań lekarskich, należy poinformować lekarza prowadzącego, że używasz tego leku. Wyniki niektórych badań mogą mieć wpływ tego leku.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem lub pielęgniarką natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Uzyskaj pomoc w nagłych wypadkach natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów przedawkowania wystąpić

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Środki ostrożności podczas używania Urolene Niebieski

Ciąża Kategoria X Nie stosować u kobiet w ciąży

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Methemoglobinemię błękit metylenowy, Provayblue

Encefalopatia błękit metylenowy

 lub udać się przyłączyć Blue grupę wsparcia Urolene połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.

Urolene Niebieskie Side Effects

Urolene Niebieski (błękit metylenowy)