ulesfia

Ulesfia (alkohol benzylowy miejscowe) jest antyparazytologiczne leków.

Ulesfia jest stosowany w leczeniu wszy u osób w wieku od 6 miesięcy do 60 lat.

Ulesfia jest do leczenia tylko wszy. To nie będzie traktował wszy na innych obszarach ciała.

Ulesfia mogą być również wykorzystywane do celów nie wymienionych w niniejszym przewodniku leków.

Ulesfia jest stosowany w leczeniu wszy u osób w wieku od 6 miesięcy do 60 lat. Ten lek nie będzie traktował wszy na innych obszarach ciała.

Nie należy stosować tego leku u dziecka lub niemowlęcia w wieku poniżej 6 miesięcy.

Jeśli Ulesfia dostanie się do oczu lub na skórę przemyć wodą. Zadzwoń do lekarza od razu, jeśli masz ciężką pieczenie, swędzenie, podrażnienie oczu lub skóry po spłukaniu.

Unikać głowę do kontaktu głowy z innymi. Unikaj dzielenia szczotki do włosów, grzebienie, akcesoria do włosów, czapki, szaliki i poduszki. Wszy infekcje są bardzo zaraźliwe.

Nie należy stosować Ulesfia jeśli jesteś uczulony na alkohol benzylowy.

Aby upewnić się, Ulesfia jest bezpieczna dla pacjenta, należy poinformować lekarza, jeśli masz jakieś warunki, które sprawiają, że wrażliwa skóra.

FDA ciąży kategoria B. Ulesfia nie należy się spodziewać, aby zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjentka jest w ciąży lub planuje zajść w ciążę w trakcie leczenia.

Nie wiadomo, czy alkohol benzylowy przechodzi do mleka. Jednak ten lek zawiera środki konserwujące, które mogą być szkodliwe dla noworodka. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjentka karmi piersią dziecko.

Nie należy stosować tego leku u dziecka lub niemowlęcia w wieku poniżej 6 miesięcy. Ulesfia zawiera składnik, który może powodować poważne skutki uboczne lub śmierci w bardzo małych niemowląt i wcześniaków. Nie dopuścić starsze dziecko do korzystania Ulesfia bez nadzoru osoby dorosłej.

Korzystanie Ulesfia dokładnie zgodnie z zaleceniami służby zdrowia. Należy przestrzegać wszystkich wskazówek na etykiecie. Nie należy stosować leku w większych lub mniejszych ilościach lub przez okres dłuższy niż jest to zalecane.

Nie należy przyjmować Ulesfia ustami. To może być stosowany tylko na włosy i skórę głowy. Podczas leczenia dziecko, osoba dorosła powinna stosować leku.

Nie mokre włosy i skórę głowy przed nałożeniem Ulesfia.

Użyj ręcznik na pokrycie twarzy i oczu przy stosowaniu Ulesfia. Miej oczy szczelnie zamknięty podczas aplikacji.

Nałożyć wystarczającą ilość balsamu, aby całkowicie zanurzyć skórę głowy i włosy, w tym za uszami i na karku. Wmasować dokładnie. Być może trzeba użyć więcej niż jedną butelkę Ulesfia dla dłuższych włosów.

Umyć ręce wodą z mydłem po zastosowaniu leku.

Pozostawić płyn na 10 minut, trzymając oczy zamknięte i pokryte w tym czasie. Następnie spłukać dokładnie ciepłą wodą.

Można szampon włosy w dowolnym momencie po użyciu Ulesfia.

Po wypłukaniu, użyj drobnych zębów nit grzebień do usuwania wszy jaja z włosami. Spłucz grzebień nit często podczas użytkowania. Umieść usunięte gnid w szczelnej plastikowej torbie i wyrzucić go do kosza, aby zapobiec ponownemu zarażeniu.

Ulesfia nie będzie pozbyć się jaj wszy, więc trzeba użyć drugiego stosowania tego leku po 7 dniach od pierwszego użycia.

Dla najbardziej kompletnym leczeniu wszawicy i zapobiec ponownemu zakażeniu, należy traktować swoje otoczenie jednocześnie leczyć skórę głowy. Umyć wszystkie ubrania, czapki, bielizna pościelowa, pościel i ręczniki w gorącej wodzie i wysuszyć w wysokiej temperaturze. Suchego czyszczenia nie można prać ubrania. szczotki do włosów, grzebienie i akcesoria do włosów powinny być namoczone w gorącej wodzie. Sprawdź, każdy w swoim gospodarstwie domowym dla wszy 1 tydzień po zakończeniu leczenia.

Przechowywać w temperaturze pokojowej Ulesfia dala od wilgoci i ciepła. Nie zamrażać.

Odczekać co najmniej 7 dni przed rozpoczęciem korzystania drugi wniosek.

Szukajcie awaryjnego lekarską lub zadzwonić do linii pomocy Poison na 1-800-222-1222 jeśli ktoś przypadkowo połknął tego leku.

Uniknąć tego leku do oczu, jamy ustnej lub pochwy.

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wszy, unikać głowę do kontaktu głowy z innymi, aż infekcja wszy został usunięty. Unikaj dzielenia szczotki do włosów, grzebienie, akcesoria do włosów, czapki, szaliki i poduszki. Wszy infekcje są bardzo zaraźliwe.

Uzyskaj pomoc medyczną w nagłych wypadkach, jeśli którykolwiek z tych objawów reakcji alergicznej na Ulesfia: pokrzywka; trudności w oddychaniu; obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła.

Jeżeli lek dostanie się do oczu lub na skórę przemyć wodą. Zadzwoń do lekarza od razu, jeśli masz ciężką pieczenie, swędzenie, podrażnienie oczu lub skóry po spłukaniu.

Częste działania niepożądane Ulesfia mogą obejmować łagodny ból, swędzenie, podrażnienie, zaczerwienienie, lub drętwienie skóry głowy.

Nie jest to pełna lista skutków ubocznych i innych mogą wystąpić. Zadzwoń do lekarza po poradę lekarską na temat skutków ubocznych. Można zgłosić skutki uboczne z FDA na 1-800-FDA-1088.

Jest mało prawdopodobne, że inne leki bierzesz doustnie lub wstrzykiwać będzie miało wpływ na stosowane miejscowo alkohol benzylowy. A wiele leków, mogą oddziaływać ze sobą. Powiedz każdego z pracowników służby zdrowia o wszystkich leków w użyciu, włączając receptę i ponad-the-counter leków, witamin i preparatów ziołowych.