trowafloksacynę

Używa Dla trovafloksacyna

Klasa terapeutyczna: antybiotyki

Klasa chemiczna: fluorochinolonów

Przed użyciem trowafloksacynę

Niewydolność wątroby opisywano rzadko z wykorzystaniem alatrofloxacin i trovafloksacyna. Ze względu na ryzyko zaburzeń czynności wątroby, leki te są wykorzystywane do leczenia poważnych infekcji bakteryjnych, takich jak te, które są zagrażające życiu lub gdy istnieje ryzyko utraty kończyny. W związku z tym, leczenie rozpoczyna się zwykle w szpitalu lub w innym obiekcie stacjonarnego opieki zdrowotnej.

Leki te były dostępne tylko na receptę lekarza.

Marketing i dystrybucja trovafloksacyna (i alatrofloxacin) zostały przerwane.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. Dla trovafloksacyna, następujące dokumenty powinny być traktowane

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowe lub reakcja alergiczna na trowafloksacynę ani żadnych innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Nie zaleca się stosowania dla niemowląt, dzieci i młodzieży do 18 roku życia, ponieważ alatrofloxacin i trowafloksacynę Wykazano, że przyczyną problemów rozwoju kości u młodych zwierząt.

Alatrofloxacin i trowafloksacynę zostały przetestowane i w skutecznych dawkach, nie wykazano, powodują różne skutki uboczne i problemy u osób starszych, niż ma to miejsce w młodych.

Prawidłowe użycie trovafloksacyna

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas robienia trowafloksacynę, szczególnie ważne jest to, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Korzystanie trowafloksacynę któregokolwiek z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych może mieć wpływ na wykorzystanie trovafloksacyna. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Nie należy przyjmować alatrofloxacin lub trowafloksacynę jeśli jesteś w ciąży. Nie poddawaj alatrofloxacin lub trowafloksacynę dla niemowląt, dzieci i młodzieży, o ile nie zaznaczono inaczej lekarzem. Leki te okazały się przyczyną problemów rozwoju kości u młodych zwierząt.

Tabletki trowafloksacynę można przyjmować z posiłkiem lub bez posiłku.

Jeśli pacjent przyjmuje alatrofloxacin iniekcji, należy ją dokładnie zgodnie z zaleceniami lekarza. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia.

Aby pomóc wyjaśnić zakażenia całkowicie zachować przy alatrofloxacin lub trowafloksacynę za cały czas leczenia, nawet jeśli zaczynają czuć się lepiej po kilku dniach. Przerwanie stosowania leku trowafloksacynę zbyt wcześnie, objawy mogą powrócić.

Alatrofloxacin i trowafloksacynę działają najlepiej, gdy jest stała ilość we krwi lub moczu. Aby pomóc utrzymać ilość stała, nie pomijać żadnej dawki. Ponadto, najlepiej jest podjąć dawkach równomiernie rozmieszczone razy, w dzień iw nocy. Na przykład, jeśli wziąć jedną dawkę dziennie, czyli dawkę należy przyjmować o tej samej porze każdego dnia. Jeśli ta zakłóca snu lub innych codziennych czynności, a jeśli potrzebna jest Ci pomoc w planowaniu najlepszy czas przyjmowania leku, należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dawka trovafloksacyna będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki trovafloksacyna. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki trovafloksacyna, należy przyjąć ją jak najszybciej. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Alatrofloxacin i trowafloksacynę może powodować problemy, w tym wątroby, niewydolności wątroby w dowolnym czasie podczas leczenia w małej liczbie osób leczonych tymi lekami. Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli zauważysz, że twój mocz stał ciemny lub skórę lub oczy są w kolorze żółtym lub wystąpią utrata apetytu, nudności lub wymioty, silny ból brzucha lub uczucie zmęczenia lub osłabienia. Mogą to być możliwe oznaki lub objawy problemów z wątrobą.

Środki ostrożności podczas korzystania z trowafloksacynę

Jeśli pacjent przyjmuje aluminum- lub środków zobojętniających zawierających magnez, kwas cytrynowy buforowany cytrynian sodu (np Bicitra), suplementy żelaza lub witamin, morfiny dożylnie lub sukralfat, nie należy przyjmować je w tym samym czasie, aby przyjmować tabletki trowafloksacynę. Najlepiej jest brać tych leków co najmniej 2 godziny przed lub 2 godziny po zażyciu trowafloksacynę. Leki te mogą przechowywać tabletki trowafloksacynę będzie działał prawidłowo.

Niektórzy ludzie, którzy biorą alatrofloxacin lub trowafloksacynę może stać się bardziej wrażliwa na działanie promieni słonecznych, niż są normalnie. Ekspozycja na światło słoneczne, nawet na krótki okres czasu, może powodować poważne oparzenia słoneczne lub wysypkę, zaczerwienienie, świąd lub przebarwienia. Po rozpoczęciu biorąc trowafloksacynę

Jeśli masz ciężką reakcję ze słońcem, skontaktować się z lekarzem.

Alatrofloxacin lub trowafloksacynę może spowodować, że niektórzy ludzie stają się zawroty głowy, lightheaded lub zmniejszenie zdolności koncentracji uwagi, niż są normalnie. Upewnij się, że wiesz, jak reagować na trovafloksacyna Przed rozpoczęciem jazdy należy użyć maszyn, czy cokolwiek innego, co mogłoby być niebezpieczne, jeśli są zawroty głowy, czy nie są świadomi. Jeżeli reakcje te są szczególnie uciążliwe, skontaktować się z lekarzem.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Uwaga: Niektóre z tych działań niepożądanych mogą również wystąpić nawet kilka tygodni po zaprzestaniu przyjmowania trowafloksacynę.

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

trowafloksacynę Side Effects

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępność przerwy,

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

trowafloksacynę

Zapalenie płuc cyprofloksacyna, amoksycylina, doksycyklina, azytromycyna, metronidazol, Augmentin

Struktura skóry i zakażenia cyprofloksacynę, azytromycynę, Augmentin, Zithromax, cefdinir

Szpitalnego zapalenia płuc cyprofloksacyna, Levaquin, lewofloksacyna, wankomycyna, Zosyn

Zakażenie wewnątrzbrzusznym cyprofloksacyna, metronidazol, klindamycyna, Flagyl, ceftriakson

 lub udać się dołączyć do grupy wsparcia trowafloksacynę połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.