triaz miejscowego

Używa Dla Triaz

Klasa terapeutyczna: przeciwtrądzikowe antybakteryjny

Lek ten jest dostępny bez recepty. Niektóre z tych produktów do pielęgnacji skóry są dostępne tylko na receptę lekarza.

Gdy lek został dopuszczony do obrotu w danym zastosowaniu, doświadczenie może wykazać, że jest to również użyteczne dla innych problemów medycznych. Chociaż te zastosowania nie są zawarte w etykietach, nadtlenek benzoilu stosuje się miejscowo w niektórych pacjentów z następujących schorzeń

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Chociaż odpowiednie badania na temat związku wieku do skutków nadtlenku benzoilu miejscowego nie zostały przeprowadzone u dzieci w wieku 12 lat i starszych, nie ma problemów pediatrycznych specyficzne zostały udokumentowane na bieżąco.

Chociaż odpowiednie badania na temat związku wieku do skutków nadtlenku benzoilu miejscowego nie zostały przeprowadzone w populacji geriatrycznej, geriatryczne żadne specyficzne problemy zostały udokumentowane na bieżąco.

Przed użyciem Triaz

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają nadtlenek benzoilu. To nie może być specyficzny dla Triaz. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Użyj tego leku zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy używać go więcej i nie używać go częściej niż zalecane na etykiecie, o ile nie zaleci inaczej lekarzem. W tym celu może powodować podrażnienie skóry.

Ten lek może być stosowany tylko na skórze. Nie należy stosować leku w okolicach oczu i ust, nosa lub wewnątrz lub na wrażliwych obszarach szyi. Spread leku od tych obszarach przy stosowaniu. Jeśli lek staje się w tych obszarach, przemyć wodą.

Lek ten zazwyczaj pochodzi z kierunkami pacjentów. uważnie przeczytać instrukcję. Zapytaj swojego lekarza, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Przed użyciem trądzik produkt OTC, po raz pierwszy, zastosowanie małej ilości jednego lub dwóch małych dotknięte obszary skóry przez 3 dni. Jeśli nie występuje dyskomfort, należy postępować zgodnie ze wskazówkami na etykiecie fakty narkotyków produktu.

Nie należy stosować leku do windburned lub oparzona skóra lub na otwarte rany, chyba, że ​​lekarz zalecił inaczej.

Aby użyć krem, żel, płyn, lub kij

Aby użyć kremu do golenia

Aby skorzystać z paska oczyszczanie, lotion oczyszczający lub mydła

Aby korzystać z twarzy maskę

Po zastosowaniu leku należy umyć ręce, aby usunąć wszelkie lekarstwa, które mogą pozostać na nich.

Nie należy prać powierzchni skóry traktowanej nadtlenek benzoilu, przez co najmniej 1 godzinę po stosowaniu.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku, należy zastosować ją jak najszybciej. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania.

Prawidłowe użycie nadtlenku benzoilu

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

W ciągu pierwszych 3 tygodni używasz nadtlenek benzoilu, skóra może stać się podrażniona. Ponadto, trądzik może wydawać się jeszcze gorzej, zanim będzie lepiej. Jeśli masz problem ze skórą nie uległa poprawie w ciągu 4 do 6 tygodni, skontaktować się z lekarzem.

Niektóre over-the-counter (OTC) produkty trądzik może powodować rzadkie i zagrażające życiu reakcje alergiczne. Skonsultuj się z lekarzem od razu, jeśli masz pokrzywka, świąd, trudności w oddychaniu, obrzęk oczu, twarzy, warg lub języka, ucisk w gardle, uczucie omdlenia lub podczas korzystania z tych produktów trądzik.

Nie używaj ponownie trądzik produkt OTC jeśli opracowali poważne reakcje alergiczne od niego.

Unikaj używania jakiegokolwiek innego miejscowego medycyny na tym samym obszarze w ciągu 1 godziny przed lub po zastosowaniu nadtlenku benzoilu. W przeciwnym razie, nadtlenek benzoilu może nie działać prawidłowo.

Środki ostrożności podczas korzystania Triaz

O ile lekarz nie zaleci inaczej, jest to szczególnie ważne, aby uniknąć korzystania z następujących produktów skóra na tym samym obszarze jak nadtlenek benzoilu

Za pomocą tych produktów, wraz z nadtlenkiem benzoilu może powodować łagodnego do poważnego podrażnienia skóry. Chociaż mogą występować podrażnienia skóry, lekarze często pozwalają nadtlenek benzoilu tretinoiny być stosowane w leczeniu trądziku. Tretynoina zwykle stosowane na noc, tak aby nie powodować problemu w przypadku innych miejscowych produktów, które można używać w ciągu dnia. Przed użyciem innych miejscowo leki z nadtlenkiem benzoilu skontaktować się z lekarzem.

Ten lek może rozjaśniania włosów lub barwione tkaniny.

Skonsultuj się z lekarzem w dowolnym czasie skóra staje się zbyt suche lub podrażnioną skórę. Lekarz może pomóc w wyborze właściwych produktów do pielęgnacji skóry, aby zmniejszyć suchość skóry i podrażnienia.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Uzyskaj pomoc w nagłych wypadkach natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów przedawkowania wystąpić

Triaz Side Effects

Triaz (nadtlenek benzoilu miejscowo)

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępność Rx / OTC Rx i / lub OTC

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Trądzik doksycyklina, klindamycyna miejscowe, erytromycyna miejscowego, miejscowego tetracyklina, minocyklina, Accutane, tretinoiny miejscowego, izotretynoina, Yaz, Yasmin, Ortho Tri-Cyclen

Okołoustne zapalenie skóry miejscowo metronidazol, klindamycyna miejscowe, MetroGel, leczenie trądziku, Cleocin T, nadtlenek benzoilu miejscowego, Clindagel, MetroCream, Benzagel, Noritate, Benzac AC, PanOxyl