stóp i paznokci opieki damska: wskazówki dla zdrowych, seksowne nogi

 Zawartość archiwum po 2 latach, aby zapewnić naszym czytelnikom mogą łatwo znaleźć najbardziej aktualne treści; Aby znaleźć najbardziej aktualne informacje, wpisz swój temat zainteresowania w naszym polu wyszukiwania.

Twoje stopy poruszać się po świecie, pomaga wstać do dnia, a ziemia cię. Muszą także TLC, aby utrzymać je miękkie, mocne i wolne od problemów.

Należy przyzwyczaić się do korzystania z pumeksu lub plik stopę na wilgotnych obcasach i modzele. Spowoduje to utrzymać stopy dobrze wyglądać w open-back butów.

Po pierwsze, moczyć nogi w wodzie lub kąpieli stóp o 10 do 15 minut, aby pomóc zmiękczyć skórę. Następnie delikatnie wyjąć pogrubioną skórę z pumeksu. Nowy Jork Podiatra Isaac Tabari, DPM, zaleca ciepłą kąpiel stóp wykonany z czarnej herbaty (tanina). tanina, jak mówi, jest naturalnym środkiem przeciwbakteryjnym, które mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na grzybicę stóp.

Nawilżający Scrub do stóp wykonane z roślin takich jak zgnieciony pestki owoców, cukru, lub złuszczającego chemicznych również pomóc usunąć martwy naskórek. Po szorować, stosuje bogaty krem ​​lub balsam do stóp zawierający masło shea lub masło kakaowe.

Jeśli twoje obcasy są bardzo suche i popękane, zobacz podiatrist lub dermatologa na leczenie receptę. Jeśli nie są one tak złe, istnieje wiele produktów nawilżających, z których do wyboru.

Po pierwsze, można spróbować leczniczych podkładki pięty, które nie wymagają recepty, aby zmiękczyć modzele podczas spaceru. Po złuszczony się modzele, użyj śmietanę nawilżać skórę twardą na pięcie.