rzęsistkowica-kiedy wezwać lekarza

Natychmiast wezwać lekarza, jeśli

Baczna to okres czasu, podczas którego lekarz obserwować objawy lub stan bez korzystania z pomocy medycznej. Czujny oczekiwania nie jest właściwe, jeśli uważasz, że masz rzęsistkowica (trich). W większości przypadków trich należy leczyć, aby zapobiec przekazywaniu tej przenoszonymi drogą płciową innych i aby uniknąć pewnych problemów, które mogą się zdarzyć, jeśli jesteś w ciąży.

Uwaga: Trich podczas ciąży zwiększa ryzyko przedwczesnego pęknięcia błon płodowych (PROM) i przedwczesnego porodu. Leczenie infekcji nie wydaje się, aby zmniejszyć to ryzyko. 3 Jeśli jesteś w ciąży i mieć trich, porozmawiać z lekarzem na temat zalet i wad leczenia.

Pracownicy służby zdrowia, którzy mogą diagnozować i leczyć rzęsistkowica zakażenia (trich) m.in.

Aby przygotować się na wizytę, dzięki czemu większość wizytę.

Mają niższe ból brzucha i gorączkę wyższą niż 101 ° F (38,3 ° C) wraz z nieprawidłowej wydzieliny z pochwy; Czy w ciąży i ma objawy infekcji pochwy lub zakażenia dróg moczowych (UTI), takie jak nieprawidłowe wydzielina z pochwy i ból lub pieczenie podczas oddawania moczu.

Masz zaburzenia upławy; Mają niezwykłe swędzenie pochwy; Ból podczas stosunku lub oddawania moczu; Warto wiedzieć, że twój partner seksualny został zdiagnozowany i leczony rzęsistkowicy (trich).

asystentów lekarza; lekarzy pielęgniarki; lekarze medycyny rodzinnej; internistów; Ginekolodzy.