Rogaine kobiet aktualne rozwiązanie, wiosna kwitną zapach i oryginalna bezzapachowa

Fakty dotyczące narkomanii

Składnik aktywny: Minoxidil 2% wag / obj

Zastosowanie: do odrastania włosów na skórze głowy

Łatwopalny: Trzymać z dala od ognia lub płomieni

Nie stosować w przypadku

Zapytaj lekarza przed użyciem, jeśli masz choroby serca

Podczas użytkowania tego produktu

Przestań używać i zapytać lekarza, czy

Mogą być szkodliwe, jeśli są wykorzystywane w czasie ciąży lub karmienia piersią.

Trzymać poza zasięgiem dzieci. W przypadku połknięcia, wezwać pomoc medyczną lub skontaktować się z Poison Control Center od razu.

Inne informacje: zobacz zdjęcia wypadanie włosów z boku kartonu produktu. Przed użyciem należy przeczytać wszystkie informacje na pudełku produktu i dołączonej książeczce. Przechowywać karton produktu. Zawiera ona ważne informacje. W badaniach klinicznych najczęściej białych kobiet w wieku 18-45 lat z łagodnym do umiarkowanego stopnia utraty włosów, co następuje reakcja na 2% roztworem minoksydyl miejscowego odnotowano: 19% kobiet odnotowano umiarkowany odrost włosów po zastosowaniu 2% Minoxidil miejscowe rozwiązanie dla 8 miesięcy (19% miało umiarkowany odrost; 40% miało minimalny odrost). Dla porównania, 7% kobiet zgłaszających umiarkowanym odrost włosów po użyciu placebo, ciecz bez minoksydyl w nim, przez 8 miesięcy (7% miało umiarkowany odrost; 33% miało minimalny odrost). Przechowywać w temperaturze kontrolowanej temperaturze pokojowej 20 ° C do 25 ° C (68 ° do 77 ° F)

Substancje pomocnicze: alkohol, środek zapachowy, glikol propylenowy i woda oczyszczona.

Damski Rogaine Wiosna Bloom ™ Zapach jest dostępny w jednym 60 ml butelce. Oryginalna damska Rogaine Bezzapachowy jest dostępny w opakowaniach po trzy lub cztery butelki 60 ml. (One 60 ml butelka jest dostawa jednego miesiąca).