przeciwzmarszczkowe kremy: Twój przewodnik po skórze młodszy wygląd

Food and Drug Administration (FDA) klasyfikuje kremy i płyny jak kosmetyki, które są określone jako mające żadnej wartości medycznej. Więc FDA reguluje je mniej rygorystyczny niż to robi narkotyków. Oznacza to, że produkty kosmetyczne nie są poddawane rygorystycznym testom sam dla bezpieczeństwa i skuteczności leków stosowanych miejscowo, które ulegają. W odniesieniu do tej kategorii kremów i balsamów, głównym problemem FDA jest bezpieczeństwo, a nie efektywność.

Ponieważ FDA nie ocenia skuteczność produktów kosmetycznych, nie ma gwarancji, że każdy produkt over-the-counter zmniejsza zmarszczki.

Uważają, że te punkty przy ocenie zasadności użyciu kremu zmarszczek

Krem przeciwzmarszczkowy może zmniejszyć wygląd swoich zmarszczek, w zależności od tego, jak często go używać, rodzaj i ilość substancji czynnej w kremie zmarszczek, a zakres zmarszczek chcesz leczyć.

Ale jeśli chcesz wziąć zgadywać schematu pielęgnacji skóry, spróbuj tych bardziej niezawodnych sposobów na poprawę i utrzymanie młodego wyglądu Twojej skóry.

Brak gwarancji: ocena bezpieczeństwa i skuteczności

Twój schemat przeciwzmarszczkowy

Dermatolog może pomóc stworzyć indywidualny plan pielęgnacji skóry, oceniając swój typ skóry, oceniając kondycję Twojej skóry i rekomendowanie produktów, które mogą być skuteczne. Jeśli szukasz bardziej dramatyczne wyniki, dermatolog może zalecić zabiegi medyczne na zmarszczki, kremy na receptę, w tym toksyny botulinowej (Botox) zastrzyków lub technik skórę nawierzchni.