potrójne opieki EPC miejscowego

Klasa terapeutyczna: przeciwgrzybicze

Używa Dla Triple Opieki EPC

Klasa chemiczna: imidazolu

Niektóre z tych preparatów mogą być dostępne bez recepty.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Chociaż nie ma konkretnych informacji porównaniu stosowania miejscowego mikonazol u dzieci z zastosowania w innych grupach wiekowych, nie należy spodziewać się lek ten powoduje różne skutki uboczne lub problemów u dzieci niż ma to miejsce w dorosłych.

Wiele leków nie były badane szczególnie u osób starszych. Dlatego też nie może być wiadomo, czy one działają dokładnie tak samo, jak w przypadku młodszych dorosłych. Chociaż nie ma konkretnych informacji porównaniu stosowania miejscowego mikonazol w podeszłym wieku z zastosowania w innych grupach wiekowych, nie należy spodziewać się lek ten powoduje różne skutki uboczne lub problemy u osób starszych, niż ma to miejsce w młodszych dorosłych.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas stosowania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Przed użyciem Triple Care, EPC

Stosowanie leku z jednej z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają mikonazol. To nie może być specyficzny dla Triple Opieki EPC. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Lek należy przechowywać z dala od oczu.

Nałożyć wystarczającą mikonazol na pokrycie obszaru dotkniętego, a następnie delikatnie wcierać.

Aby skorzystać z formularza proszku aerozolu mikonazol

Aby skorzystać z formularza rozwiązanie aerozolu mikonazol

Aby skorzystać z formularza proszkową mikonazol

Gdy mikonazol jest stosowany w leczeniu niektórych rodzajów zakażeń grzybicy skóry, szczelnego opatrunku (szczelne przykrycie, takie jak kuchnia folią) nie powinna być nakładana na ten lek. W tym celu może powodować podrażnienie skóry. Nie stosować szczelnego opatrunku na tym leku, chyba że zostały skierowane do tego lekarza.

Aby pomóc wyjaśnić zakażenia całkowicie zachować zastosowaniem leku pełny czas leczenia, nawet jeśli stan uległ poprawie. Nie przegap żadnych dawek.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku, należy zastosować ją jak najszybciej. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Przechowywać pojemnik w temperaturze pokojowej, z dala od ciepła i bezpośredniego światła. Nie zamrażać. Nie przechowywać leku wewnątrz samochodu, gdzie może być narażony na ekstremalne ciepło lub zimno. Sciskać otwory w pojemniku lub wyrzucić go do ognia, a nawet wtedy, gdy pojemnik jest pusty.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Jeśli problem skóry nie poprawi się w ciągu 4 tygodni, lub jeśli staje się gorsza, należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Prawidłowe użycie mikonazol

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępność Rx / OTC Rx i / lub OTC

Ciąża Kategoria N Nie sklasyfikowano

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Środki ostrożności podczas używania Triple Care, EPC

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Zakażenie pochwy flukonazol Drożdże, nystatyna miejscowego, klotrimazol miejscowego, Diflucan, Acidophilus, mikonazol miejscowego

Skórne Kandydoza nystatyna miejscowego, miejscowego klotrimazol, ketokonazol miejscowego, terbinafiny, Lamisil, mikonazol miejscowego

Grzybica skóry gładkiej klotrimazol miejscowego, miejscowego ketokonazol, terbinafina miejscowego, Lotrisone, Lamisil

Oral Drozd flukonazol, nystatyna, klotrimazol, Diflucan, Acidophilus, mikonazol

Triple pielęgnacyjne Skutki uboczne EPC

mikonazol miejscowego