opcje treningu: wybór najlepszy plan ćwiczeń dla Ciebie

Chcesz rozpocząć ćwiczenie na siłowni, ale nienawidzę? Mało czasu lub motywacji? A może czujesz się tak obecnie kształt, że nie wiem, od czego zacząć?

Jest nadzieja, mówią eksperci. Wszystko co musisz zrobić, to skupić się na wykonywaniu w sposób, który odpowiada twojej osobowości, stylu życia i poziomu sprawności fizycznej.

Nigdy strach. Nadal można uzyskać kształt, ponieważ ruch – bardzo rzeczą, potrzebne do zwiększonej sprawności – może odbywać się w dowolnym miejscu.

Wybierz się na spacer, jazda na rowerze, lub udać się na wycieczkę “, mówi Scott Lucett, dyrektor edukacji dla National Academy of Sports Medicine”. Albo wykonywania rutynowych ćwiczeń na świeżym powietrzu w parku przy użyciu własnego ciężaru ciała. “Pomysły obejmują pompki squat, przysiady, skoki, brzuszków i desek.

Weź również pod uwagę zajęcia grupowe na świeżym powietrzu. Zabierają się w parkach na terenie całego kraju, a nawet w okresie zimowym, a wiele zaprosić dzieci i niemowląt do przyłączenia się. Jeśli zajęcia nie są Twój styl, zajrzeć do dorosłego ligi rekreacyjnego. Są w każdym mieście i przykryć sporty z piłką nożną do Ultimate Frisbee.

Take it slow i spojrzeć na działania, które dadzą Ci bardziej aktywny tryb życia, mówi Cedric Bryant, dyrektor naukowy Rady w sprawie ćwiczeń.

Exergames jak Wii Fit to dobry sposób, aby wziąć kogoś, kto jest couch potato i dać im trochę ruchu, “Bryant mówi.” Robiąc coś, co może być nieco więcej zabawy, może być w stanie przemycić w małej dawce ćwiczeń , A intensywność wydaje się być niska lub umiarkowana.

Sprawdzić prostych możliwości przemieszczania się w trakcie codziennej rutyny. “Noś krokomierz i uczynić z niego cel do podejmowania coraz więcej kroków każdego dnia z ostatecznym celem dotarcia do 8.000 do 10.000 kroków dziennie,” mówi Bryant.

Lucett sugeruje początkujący zaczynają się 10 minut spacery – 5 minut i 5 minut z powrotem – wtedy stopniowo zwiększać, że przez 2 lub 3 minuty w każdym tygodniu. “Następną rzeczą, wiesz,” Lucett mówi: “będziesz chodzenie 30 minut dziennie.” Mówi też jednak, że ludzie, którzy są poważnie obecnie kształt powinien uzyskać zgodę od swojego lekarza przed rozpoczęciem programu ćwiczeń.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …