Jakie są oznaki i objawy ropnie mnogie pach?

Jeśli pojawią się ropnie mnogie pach, jesteś prawdopodobnie wystąpić następujące objawy, które zwykle występują jeden po drugim

Ropnie mnogie pach jest przewlekłą chorobą. To możliwe objawy mogą spontanicznie wyjechać na okres czasu, a następnie returnover ciągu dziesięcioleci.

Bryły i zmian. Pierwszą oznaką ropnie mnogie pach jest zazwyczaj bolesny guzek pod skórą, często na części ciała, które doświadcza tarcia, takich jak pachy czy pachwiny. Bryła może trwać przez kilka tygodni lub miesięcy, zanim pęknie otwarta do ropnia, który odprowadza ropę. Kolejna bryła może następnie rozwijać się w tym samym miejscu lub w ogólnej powierzchni;. Tunelach. Jeśli miałeś ropnie mnogie pach przez miesiące lub lata, prawdopodobnie masz wiele głęboko zakorzenionych grudek. Z biegiem czasu, tunelach lub tory łączące te grudki utworzą pod skórą. Tunele te mogą wyciekać ropa spontanicznie od czasu do czasu;. Czarnogłowych. Małe czarne guzki mogą pojawić się na skórze w późniejszych stadiach choroby. Te guzki są nazywane dwugłowy zaskórników, ponieważ często pojawiają się w parach;. Blizny. Po guzek lub uszkodzeń ustępuje i goi, grube, blizny bandlike może tworzyć na skórze. Możliwe jest również dla “szpikulcem do lodu (pestki) blizny” – podobnie jak blizny związane z ciężką lub cystic trądzik – do stawienia się.

Z

wizyty u lekarza