guza Wilmsa i inne nowotwory nerek leczenie dzieciństwa (pdqто): [] -o tym podsumowaniu pdq

o PDQ

Ten medycyny komplementarnej i alternatywnej (CAM) podsumowanie informacji zawiera przegląd stosowania laetrile jako leczenia ludzi chorych na raka. Podsumowanie zawiera historię badań laetrile, przegląd badań laboratoryjnych, wyniki badań klinicznych i możliwe skutki uboczne stosowania laetrile; Niniejsze streszczenie zawiera następujący klucz informatio; Letril to inna nazwa dla amigdaliny chemicznym, który znajduje się w dołach z wielu owocach oraz w wielu roślinach; Cyjanek…

PDQ jest usługą. IS częścią National Institutes of Health (NIH). NIH jest centrum rządu federalnego badań biomedycznych. Streszczenia pdq są oparte na niezależnym przeglądzie literatury medycznej. Nie są to wypowiedzi polityka lub NIH.

Celem niniejszego streszczenia

Ten PDQ sumaryczną informację nowotwór aktualne informacje na temat leczenia guza Wilmsa oraz innych guzów nerek dzieciństwa. To ma na celu informowanie i pomóc pacjentom, rodzin i opiekunów. To nie daje formalnych wytycznych lub zaleceń dla podejmowania decyzji dotyczących opieki zdrowotnej.

Recenzenci i aktualizacje

Deski redakcyjne napisać pdq informacyjnych raka streszczenia i zachować je na bieżąco. Tablice te składają się z ekspertów w leczeniu raka i innych specjalności związanych z rakiem. Streszczenia są regularnie sprawdzane i zmiany są dokonywane, gdy pojawią się nowe informacje. Termin na każdym skróconej ( “Data ostatniej modyfikacji”) jest data ostatniej zmiany.

Informacje zawarte w niniejszym podsumowaniu pacjenta pobrano z wersji profesjonalnej opieki zdrowotnej, która jest regularnie przeglądane i uaktualniane w razie potrzeby, przez Redakcję PDQ Pediatric leczenia.

Clinical Trial informacji

Badanie kliniczne jest badanie odpowiedzieć na pytanie naukowe, takie jak to, czy jeden zabieg jest lepszy od drugiego. Próby są oparte na dotychczasowych badaniach i co zostało nauczył się w laboratorium. Każda próba odpowiedzi na określone pytania naukowe w celu znalezienia nowych, lepszych sposobów, aby pomóc chorym na raka. Podczas badań klinicznych leczenia, zbierane są informacje na temat wpływu nowego sposobu leczenia i jak to działa. Jeżeli badanie kliniczne wskazują, że nowe leczenie jest lepsze niż obecnie używany, nowy leczenia może stać się “standard”. Pacjenci mogą chcę myśleć o udział w badaniu klinicznym. Niektóre badania kliniczne są otwarte tylko do pacjentów, którzy nie rozpoczęli leczenia.