damska Rogaine miejscowego

Używa Dla Rogaine Kobiet

Klasa terapeutyczna: Łysienie agenta

Jeśli włosy ma nastąpić za pomocą minoksydyl, to zazwyczaj występuje po Lek stosowano przez wiele miesięcy i trwa tylko tak długo, jak długo lek pozostaje użycia. Wypadanie włosów rozpocznie się ponownie w ciągu kilku miesięcy po zakończeniu leczenia minoksydyl jest zatrzymany.

, Lek ten jest dostępny bez recepty.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania nie przeprowadzono na związku wieku do efektów miejscowych minoksydyl u dzieci. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone ..

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrii specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność miejscowego minoksydyl w podeszłym wieku. Jednakże badania wykazały, że lek działa najlepiej u młodszych pacjentów, którzy mają historię krótkie utraty włosów. Minoxidil nie badano u pacjentów w wieku powyżej 65 lat.

Przed użyciem Rogaine damska

Badania sugerują, że u kobiet lek ten stwarza minimalne ryzyko dla niemowlęcia podczas stosowania w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas stosowania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają minoksydyl. To nie może być specyficzny dla Rogaine Kobiet. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Lek zwykle przychodzi z instrukcją pacjentów. Ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z instrukcją.

Jest bardzo ważne, aby używać tylko tego leku zgodnie z zaleceniami. Nie należy używać go więcej i nie używać go częściej niż lekarz nakazał. W tym celu może zwiększyć szanse na to są wchłaniane przez skórę. Z tego samego powodu, nie stosuje minoksydyl do innych części ciała. Wchłanianie do organizmu mogą wpływać na serce i naczynia krwionośne i powodować niepożądane skutki.

Nie należy używać żadnych innych produktów do pielęgnacji skóry na tym samym obszarze skóry, na której używasz minoksydyl. farbowania włosów, włosy permanenty i rozluźniające włosy mogą być stosowane w terapii minoksydyl dopóki głowy przemywa się przed nałożeniem do farbowania włosów, na stałe lub relaxer. Minoksydyl nie należy stosować przed i 24 godziny po zabiegu traktowania włosów. Pamiętaj, aby nie podwoić dawki minoksydyl nadrobić wszelkie pominięcia dawki.

Aby zastosować rozwiązanie miejscowe Minoxidil

Aby zastosować Minoxidil miejscowe pianę

Jeśli skóra głowy ulega ścieraniu, podrażnioną lub opalony, skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem minoksydyl.

Minoxidil miejscowego pianki lub roztwór jest przeznaczony do użytku tylko na skórze głowy. Lek należy przechowywać z dala od oczu, nosa i ust. Jeśli trzeba przypadkowego dostania się do oczu, nosa, ust lub przepłukać obszar dokładnie zimną wodą z kranu. Jeśli używasz spray pompy, należy uważać, aby nie wdychać aerozolu.

Nie stosować piankę pobliżu źródeł ciepła lub otwartego ognia lub podczas palenia. Nie dziurawić, uszkadzać, palić puszkę aerozolu.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku, należy zastosować ją jak najszybciej. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Prawidłowe użycie minoksydyl

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Łatwopalny: Trzymać z dala od ognia lub płomieni.

Ważne jest, aby lekarz sprawdzić swoje postępy w regularnych wizyt, aby upewnić się, że lek ten działa prawidłowo i sprawdzić niepożądanych efektów.

Należy poinformować lekarza, jeśli pacjent zauważy ciągłe swędzenie, zaczerwienienie lub wypalanie skóry głowy po zastosowaniu minoksydyl. Jeśli swędzenie, zaczerwienienie lub pieczenie jest ciężka, umyć się i leku skontaktować się z lekarzem przed użyciem go ponownie.

Wypadanie włosów może trwać 2 tygodnie po rozpoczęciu korzystania minoksydyl. Należy poinformować lekarza, jeśli utrata włosów jest kontynuowane po 2 tygodniach. Ponadto należy poinformować lekarza, jeśli wzrost włosów nie zwiększa się po zastosowaniu minoksydyl przez 4 miesiące.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Środki ostrożności podczas używania Rogaine damska

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępność Rx / OTC Rx i / lub OTC

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Damskie Rogaine Side Effects

Rogaine damska (minoksydyl miejscowo)

Łysienie triamcynolon, minoksydyl miejscowego, Kenalog-40, Rogaine, Kenalog-10, włosów Regrowth traktowanie mężczyzn, Rogaine męska Extra Strength, Aristospan, włosów Regrowth traktowania kobiet

 lub udać się dołączyć do grupy wspierają Rogaine damska połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.