Czym jest dieta śródziemnomorska?

Dieta śródziemnomorska zawiera tradycyjne zdrowych nawyków życia osób z krajów położonych nad Morzem Śródziemnym, między innymi we Włoszech, Francji, Grecji i Hiszpanii.

Kuchnia śródziemnomorska zależy od regionu i ma szereg definicji, ale w dużej mierze opiera się na warzywa, owoce, orzechy, fasola, ziarna zbóż, oliwy z oliwek i ryby.

Dieta śródziemnomorska jest związane z dobrym zdrowiem, tym zdrowsze serca. 2013 badania wykazały, że ludzie, następujące diety śródziemnomorskiej miał 30% mniejsze ryzyko chorób serca i udaru mózgu.

Można zrobić więcej dieta w stylu śródziemnomorskim przez

Utrata masy ciała – Pierwsze kroki

Dieta jest podobny do zdrowego odżywiania radą rządu określonym w Eatwell przewodnik, który pokazuje żywności potrzebnych do zbilansowanej, zdrowej diety.

Eatwell przewodnik pokazuje, ile należy jeść z każdej grupy żywności.

Obejmuje to wszystko, co jeść w ciągu dnia, w tym przekąski. Tak, staramy się trzymać się tych wytycznych

To dobry pomysł, aby postarać się o tę równowagę w prawo na co dzień, ale nie trzeba tego robić przy każdym posiłku. Może się okazać, że łatwiej uzyskać właściwą równowagę w dłuższym okresie, jak w ciągu tygodnia.

Eatwell przewodnik

Opracowanie zdrowsze nawyki żywieniowe, być bardziej aktywny i dostać się na dobrej drodze, aby rozpocząć utraty wagi z naszą 12-tygodniowego przewodnika odchudzania.

Jeśli chcesz uzyskać równowagę diety prawo, użyj Eatwell Guide. To pokazuje, jak bardzo należy jeść z każdej grupy żywności

Dowiedz się, jak osiągnąć zdrowe, odżywcze diety, które pomogą Ci wyglądać i czuć się najlepiej

Żywność i dieta