czego się spodziewać przed MRI serca

Zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza przesiewowego przed mającym MRI serca. Formularz może zapytać, czy masz już wszystkie poprzednie operacje. To może również zapytać, czy masz żadnych metalowych przedmiotów lub urządzeń medycznych (takich jak rozrusznikiem serca) w organizmie.

Niektóre wszczepione urządzenia medyczne, takie jak sztucznych zastawek serca i stenty naczyniowe są bezpieczne wokół urządzenia MRI, a inne nie. Na przykład, urządzenie MRI

Porozmawiaj ze swoim lekarzem lub technika MRI, jeśli masz wątpliwości co do wszelkich urządzeń wszczepianych które mogą kolidować z MRI.

Lekarz poinformuje Cię, jeśli nie powinien mieć serca MRI, ponieważ urządzenia medycznego. Jeśli tak, należy rozważyć noszenie bransoletki ID medycznej lub naszyjnik lub niosąc medyczną kartę informacyjną, która stwierdza, że ​​nie należy mieć MRI.

Jeśli jesteś w ciąży, upewnij się, że lekarz wie przed masz MRI. Nie zawiera żadnych szkodliwych skutków MRI w czasie ciąży były zgłaszane, jednak potrzebne są dalsze badania nad bezpieczeństwem MRI w czasie ciąży.

Lekarz lub Technik powie Ci, czy trzeba zmienić w szpitalnej koszuli dla testu. Nie przynoś aparatów słuchowych, karty kredytowe, biżuteria i zegarki, okulary, długopisy, odpinany dentystycznych pracy, czy cokolwiek to magnetycznego w pobliżu urządzenia MRI.

Należy poinformować lekarza, jeśli jest w dość ciasnym lub zamkniętej przestrzeni dla ciebie powodem niepokoju i strachu. Jeśli tak, lekarz może dać lekarstwo, które pomogą Ci się zrelaksować. Lekarz może poprosić, aby szybko (bez jedzenia) na 6 godzin przed rozpoczęciem przyjmowania tego leku, w dniu testu.

Niektóre nowsze maszyny MRI serca są otwarte na wszystkich stronach. Jeśli strach w ciasnych lub zamkniętych przestrzeniach, poproś lekarza, aby pomóc znaleźć obiekt, który ma otwartą urządzenia MRI.

Lekarz poinformuje Cię, czy chcesz zorganizować przejażdżki dom po teście.

Członkowie National Heart, Lung, and Blood Institute i Dziecięcego Narodowego Centrum Medycznego omówić nowe otwarcie suite obrazowania pediatryczny w Szpitalu Dziecięcym i jak może się rozwijać naszą zdolność diagnozowania i leczenia wrodzonej wady serca.