ćwiczenia, które pomogą Ci czuć się lepiej o swoje ciało

Odkąd pierwszy raz zobaczyłem ten film Doktor Żywago, Barbara Moroney tęsknił za nos Julie Christie – i jej 21-calowy talii. Aha, i kilka dodatkowych cali wysokości nie byłoby źle. Moroney była drobna, nie nadwaga, ale wciąż się nie podoba to, co zobaczyła w lustrze.

Po zaczęła ćwiczyć jogę, wszystko się zmieniło.

W pierwszych kilku miesiącach zacząłem czuć ten uwolnienia wszystkich tego napięcia “Moroney mówi. Kilka lat później, ona mówi:” Zdałem sobie sprawę, że idealny obraz miałem mojego ciała już nie pracował dla mnie. Realizacja mnie skupić się na jak mogę zmienić.

Nawet w środku kultury, która promuje niezadowolenie z naszym wyglądem, zwolennicy mówią, że joga, pilates i inne ćwiczenia ciała i umysłu może uczyć szacunku dla naszego ciała – niezależnie od ich kształtu.

Obraz ciała, jak postrzegamy samych siebie, często brakuje współczucia “, mówi Steven Hartman, kierownik szkolenia zawodowego w Centrum Kripalu jogi i Zdrowia w Lenox, Mass.” Wielu z nas uczą się w młodym wieku, jak odłączyć od naszego ciała i sygnały naszego organizmu. Nie nauczyć się zwracać uwagę na ból, radości w naszych ciałach.

Dzięki jodze, jak mówi, można ponownie utworzyć relację z ciałem. W każdej pozy, należy zwrócić uwagę na nie jak wyglądasz w twoich rajstop, ale czy czujesz napięte ścięgna lub brak równowagi w dostosowaniu swoich biodrach. Joga mówi Hartman “pomaga masz obiektywnej świadomości ciała.”

Christina Sprzedam, autor Jogi od wewnątrz: wprowadziwszy pokój z ciałem poprzez Joga mówi jogi stawia się w tej chwili.

To bardzo tu bardzo teraz, jak stoisz na ziemi, jak pozycja ciała czuje się na macie “, mówi Sprzedaż, instruktora certyfikat Anusara jogi.” Jeśli jesteś koncentrując się na bezpośredniości doznania ciała i tym opanowanie oddechu, potem uwaga spoczywa wewnątrz ciała, jak jest, a nie w umyśle i jego występów i obrazy o to, co jest.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …