cukrzycy typu 2 leki

Typ 2 cukrzycy leki

23 Komentarzy

Nowe badania firmy farmaceutycznej prowadzi do napływu nowych klasyfikacji leków dla chorych na cukrzycę w Stanach Zjednoczonych typu 2. Cukrzyca Wydziału Edukacji, Rochester, w stanie Minnesota., ma trudności z zachowaniem pacjenta edukacji broszurę dla doustnych / wstrzykiwania leków przeciwcukrzycowych bieżących. W tej chwili istnieją 10 klasyfikacje leków na cukrzycę (nie w tym insuliny). Ponadto, nie są leki zawierające kombinację cukrzycy, a także jako jeden lek, który łączy cholesterolu leki z leków na cukrzycę, w jednej tabletce.

Co ciekawe jest to, że te nowe klasyfikacje ściśle określonych układów ciała, które mogą mieć wpływ na kontrolę cukrzycy typu 2. Niektóre z tych leków kierować mózgu, trzustki, wątroby, żołądka, jelit i mięśni. Liczba układów te leki ukierunkowane ilustruje złożoność choroby.

Jednym ważnym czynnikiem decydującym, jeśli jesteś na leki jest koszt. Gdy firma farmaceutyczna opracowuje nowy lek, Administracja Żywności i Leków (FDA) udziela im patent na rynek leku przez określony czas. Po wygaśnięciu patentu leku, staje się lekiem generycznym, a pozostałe firmy są w stanie go produkować, które zazwyczaj obniża cenę. Przy obecnym wzroście nowego konkursu narkotyków, generyczni nawet tańsze. Przepisy FDA mają na celu promowanie równowagi pomiędzy nowym innowacji narkotyków i konkurencji generycznej leku.

Gdy lekarz przepisze nowy lek na cukrzycę, należy zwrócić mu, jak to działa i jak skuteczne jest w kontrolowaniu cukrzycy. Oczywiście, trzeba jeszcze zrobić swoją część leczenia cukrzycy (dieta, ćwiczenia i prawidłowe przyjmowanie leków), też. Również poprosić dostawcę szacunkowy koszt leków, a jeśli nie jest porównawcza leków generycznych, które pracują dla Ciebie. Leki generyczne można zaoszczędzić pieniądze.

Miłego tygodnia.

pozdrowienia

Nancy

Z

Mój doktor powiedział mi, że ma tylko 15 minut na pacjenta, ledwo wystarczająco dużo czasu, aby zrobić więcej niż trzymać mnie dzieje; zwykłe leki. Metforminy dwa razy dziennie.

Czy Medicare zapłacić za Novalog i Levermir; Jakie kryteria muszą być spełnione, aby zapłacić za ten rodzaj insuliny; Jaki jest odsetek płatności że copay pacjentowi po Medicare płaci?

Właśnie otrzymał nową przepisywania leków generycznych gliburydu. jest oznaczona I 37. Nowe recepty ma niewielki lub żaden wpływ. Jeśli wezmę pigułkę ze starej butelki, to nie działa. Co mam zrobić, aby ludzie wiedzieli o tym. Producent zawiesi się na mnie. Farmaceuta jest ponowne zamawianie stare marki generycznych.

Duh? Wiemy, że leki generyczne oszczędza pieniądze. Imię niektórych leków generycznych, które są podobne do marką, która działa tak dobrze. Nie wiele tam. Bezwartościowe artykule.

Dziękuję za wiele dobrych artykułów i porad. Myślę, że jestem po przeczytaniu komentarzy na blogach, choć – zbyt wiele negatywnych i marudzenie. A lider negatywności jest, po raz kolejny, & quot; Susie & quot; Cenię wszystkich wiele pomocnych wskazówek, jak radzić sobie z chorobą bardzo trudne. Rock on!

Moja bloodsugar jest 550. Jak dużo wyższe powinno być umrzeć?

To dobra rada. Byłem lknioog za jakiekolwiek usprawiedliwienie mogę iść tą drogą, ale był (i nadal jestem) trochę zaniepokojony skutkami finansowymi i ilości wysiłku potrzebnego. To tak integralną częścią mojego życia w wielu innych sposobów, choć. Cóż, jeśli ktoś z YouTubes mówi mi próbować, kim jestem, by spierać? Jestem chory robi wszystko moje własne myślenie! Będę posłuszny swojemu panu polecenia. O_O Tak, uzyskać tytuł, a następnie stać się ekspertem od tego, czy ketony są produktami ubocznymi.

Moja córka & amp; mąż są typu 2. Mam pytanie na temat narkotyków & amp; jedzenie i takie, które mają pomóc dla diabetyków i innych chorób są drogie. W ogóle nie byłoby sensu ładować więcej rzeczy, które mogą ci zaszkodzić, a nie na odwrót?

W artykule nie może mi pomóc, ja skacze do odczytania nazwy leków (leki), że są nowe, są one tak wiele, że nie mogę wziąć ze względu na dolegliwości żołądkowe.

można wziąć do różnych typów metforminy? Jeden powolne uwalnianie i jednym szybkim uwalnianiu?

Myślę, że ważne jest, aby wziąć pod uwagę również skutki uboczne i jak wpływają one na was indywidualnie. Jeśli masz historię raka pęcherza, na przykład, możesz nie chcieć wziąć Actos

Niestety nie miałem, że & quot; gest & quot; artykuł miał leków generycznych. Mówisz o nowych leków i nie wspominając biologiczne leki. Może mógłbyś powiedzieć wszystkim, dlaczego nie mamy rodzajowe insulin.Maybe można informować ludzi, że FDA już dziesięć lat & quot; stara & quot; mobilizować wytyczne dotyczące zatwierdzania leków generycznych insuliny. Dostępny w Europie. Jesteś zbyt zaniepokojony piśmie w sposób bardzo ogólny. Rememeber Jestem częścią zespołu zarządzającego — JESTEM LIDER.

Najlepszym sposobem leczenia cukrzycy typu 2 jest ją leczyć;. Zdrowe odżywianie i ćwiczenia są najlepsze. Jeśli zdecydujesz się pójść drogą zabiegu odchudzania, słyszałem o Dr. w Kostaryce, który twierdząc do wyleczenia ze zmodyfikowaną technikę pomostowania żołądka. Dr Zafrani jest jego nazwa i to on ma wideo na YouTube; http:.? //www.youtube.com/watch V = 9bn8U79R99A; To nie jest zrobione w USA obecnie. Domyślam się, ponieważ firmy farmaceutyczne robią zbyt dużo pieniędzy i mają kimś ważnym && quot; w kieszeni && quot; (co oznacza, że ​​im zawdzięczam) Uwierz mi, wszyscy płacą od leków na receptę nie tylko firmy farmaceutyczne.

Pytania na temat narkotyków? Spróbuj http://www./health/diabetes-treatment/DA00089

Niestety czytelnicy, sedno artykułu miał leków generycznych oraz w jaki sposób stać się leki generyczne. Również chciałem pokazać szybki napływ nowych leków na cukrzycę typu 2 i złożoność choroby. Niestety nie mogę rozwiązać wszystkie poniższe pytania w jednym artykule, ale to daje mi coś do pracy.

Raz, raz, kolejny źle napisane article.Do naprawdę myślisz lekarze wiedzą lub opieki ceny leków. Każdy pacjent jest inny plan narkotyków jest więc obowiązkiem pacjenta, aby wiedzieć, jakie są preferowane leki dla ich planu. W moim przypadku jedna firma jest tier 2 i jeden tier 3 więc poinformowanie moja dr napisać do Poziom 2 leków.

Ogólna uwaga była uniwersalna, że ​​to, co jest celem tego artykułu, gdy nie ma załączonym pliku odzwierciedlające różne rodzaje leków przeciwcukrzycowych, kwestie bieżące znany (problemy) z nich, czy są jakieś w przyszłości wychodzi, jak również tamte generyczne mówili, wraz ze średnimi kosztami. Pisząc artykuł, po prostu ze względu na uzyskanie w druku lub w tym przypadku w Internecie nie pomoże każdemu, kto jest uzależnione od tych artykułów dla prądu / Aktualizacja danych rozmawiać ze swoimi świadczeniodawcami. Mam nadzieję, że w przyszłości będą bardziej świadomi tego, co piszą i upewnić się, że jest suffient.

To naprawdę ważne, aby wiedzieć na temat tych leków, dlatego nie zamierzamy powiedzieć coś innego niż to lepiej wiedzieć o nich! Tyle tego biuletynu, wydanie po emisji, są teaserowe doniesienia o bardzo małej substantaive treści.

W artykule naprawdę brakowało znaku. Byłoby miło, aby dowiedzieć się, co te nowe leki były i możliwości wykorzystania ich dla ludzi takich jak ja z typem II

Ten artykuł nie pomoże, ponieważ nie notować leków, dzięki czemu możemy być świadomi.

Mój mąż niedawno został zdiagnozowany i muszę powiedzieć, że jego lekarz nie wiedział, o wiele bardziej niż my i po prostu tryskała co sprzedawców farmaceutyczna mu. Mój mąż został na metforminą i Victoza. Po przeczytaniu informacji na Victoza, stwierdziliśmy, że jest Nie był lek należy rozpoczęła się bez wcześniejszego leczenia cukrzycy. Również, że istnieją znaczące problemy zdrowotne (rak wśród wtedy), które wskazują na bardziej starannego rozważenia tego leku. Wziąłem informacje do MD i wzięliśmy mojego męża off Victoza do chwili obecnej. To smutne, że lekarze nie mają czasu, aby poznać ich przepisywać leków. Również, nie miał pojęcia, że ​​to kosztuje 500,00 $ miesięcznie. Zawód medyczny musi stać się bardziej wykształceni i świadomi leków, których używają i powinny one nie tylko stosować się do zaleceń na sprzedawców farmaceutycznym!

To było bez sensu artykule. Zgadzam się z poprzednim komentarzem. To może być bardziej przydatny, jeśli autorzy opublikował nazwiska nowych leków.

Jeśli pojawiają się nowe leki nie będzie ogólny. Ci z nas, z Medicare Niebieski Rx będzie musiał zapłacić pełną cenę becaue nie zaakceptuje nowych leków. Idon’t zrozumieć pytanie, co wybrać, kiedy lekarze są ci, którzy określają i mają wiedza, a nie pacjenta.