Co zrobić, jeśli nawrotu

Wielu ludzi, którzy rzucili palenie nawrotom w pewnym momencie. Nie zniechęcaj się próbuje ponownie. Najważniejsze jest, aby nauczyć się z tego, co poszło nie tak, więc masz większe szanse powodzenia następnym razem.

Jeśli masz ochotę znowu zacząć palić, zadzwoń na bezpłatną infolinię Smokefree na 0300 123 1014, aby uzyskać wsparcie od wyszkolonego doradcy

Jeśli masz ochotę znowu zacząć palić, zadzwoń na bezpłatną infolinię Smokefree 0300 123 1044, aby uzyskać wsparcie od wyszkolonego doradcy.

Po rzuceniu palenia, ważne jest, aby być pozytywne i naprawdę wierzę, że będziesz udany.

Zapobieganie wpadek

Nie należy oczekiwać, aby rozpocząć palenie znowu, wpadka nie powinna oznaczać, że wrócisz do palenia tak, jak zrobił wcześniej, jest to okazja, aby dowiedzieć się trochę o sobie i co pomoże Ci być bardziej skuteczne w przyszłości ,

Jeśli nie nawrotom, nie martw się, może to potrwać kilka prób, aby rzucić palenie na dobre. Może to być pomocne, aby zobowiązać się do zasady “nie ma ani jednego drag”. Obiecaj sobie i innym, że nie mają nawet jednego przeciągnij na papierosa. Trzymając się tej prostej reguły można zagwarantować, że nie będzie znowu zacząć palić.

Ryzyko nawrotu jest najwyższe w ciągu pierwszych kilku tygodni po rzuceniu palenia. Jednak niektórzy ludzie mogą pozwolić sobie na kilka miesięcy, a nawet lat, po rzuceniu palenia

Dlaczego jest to, że niektórzy ludzie, którzy zatrzymali powrót do palenia?

Głównym powodem jest poddanie się pragnienia. Są to potężne impulsy palić, często spowodowane przez stres, widząc innych osób palących, upijanie się lub emocjonalnych wydarzeń, takich jak argumenty.

Najlepszym sposobem, aby wytrzymać głód jest kombinacją rzucić palenie leków i zmian w zachowaniu.

Pomóc w zapobieganiu nawrotom

Ważne jest również, aby trzymać się z dala od ludzi, którzy palą. Prawie trzy czwarte wszystkich ludzi, którzy nawrotu zrobić, ponieważ są one z innymi ludźmi, którzy są dla palących i zazwyczaj jest to po zapytał jeden z nich na papierosa!

Zdobądź praktyczne porady, w jaki sposób złagodzić apetyt.

Ryzyko nawrotu jest najwyższe w ciągu pierwszych kilku tygodni po zatrzymaniu. Jednak niektórzy ludzie mogą pozwolić sobie na kilka miesięcy, a nawet lat, po zaprzestaniu palenia.

Unikanie nawrotu jest najlepszy, ale jeśli nie poddać się pokusie, nie rozpaczaj – naprawdę myślisz o tym, co poszło źle i zaplanować, jak będzie radzić sobie z podobną sytuacją w przyszłości.

Jeśli miałeś papierosa lub dwa

Wspólny przystanek pytania palenia

Jeśli nawrotowym i są z powrotem do regularnego palenia

Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat rzucenia palenia, w tym

16/01 /

########

Lokalizacja

Kontroluj swoje pragnienia papierosa po tym, jak wyjść z tych porad samopomocy

Sześć praktyczne, szybkie i proste kroki można podjąć teraz, aby rzucić palenie

Pomoc w rzuceniu palenia, w tym, co może zrobić lekarz, lokalnych usług i terapii zastępczej nikotyny

Usługi w pobliżu ciebie

Radzenie sobie z pragnienia

Uzyskaj pomoc teraz, aby rzucić palenie

Przestań palić