biegły w czymś

Midazolam były związane z depresji oddechowej i zatrzymania oddechu, zwłaszcza gdy są stosowane jako środki uspokajające w niekrytycznych opieki. Stosować tylko w warunkach, które mogą zapewnić ciągłe monitorowanie czynności układu oddechowego i krążenia.

Używa Dla zaznajomionych

Klasa terapeutyczna: znieczulający Adiunkt

Farmakologiczna Klasa: Benzodiazepiny, krótki lub pośrednim czasie działania

Midazolam jest benzodiazepiny. Benzodiazepiny należą do grupy leków zwanych ośrodkowego układu nerwowego (CNS) depresyjne, które są leki, które spowalniają system nerwowy.

Lek ten jest stosowany wyłącznie pod bezpośrednim nadzorem lekarza przeszkolonego w użyciu leku.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania nie zostały przeprowadzone w związku z wiekiem do skutków midazolamu u dzieci poniżej 6 miesiąca życia. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Przed użyciem zorientowani

Odpowiednie badania nie zostały przeprowadzone w związku z wiekiem do skutków midazolamu w populacji geriatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas odbierania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Stosowanie leku z jednej z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z którymkolwiek z poniższych nie jest zwykle zalecane, ale mogą być nieuniknione w niektórych przypadkach. Jeśli stosuje się razem, lekarz może zmienić dawkę i jak często stosować tego leku, lub dać specjalne instrukcje na temat korzystania z żywności, alkoholu czy tytoniu.

Stosowanie leku z żadnym z następujących pozycji może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale mogą być nieuniknione w niektórych przypadkach. Jeśli stosuje się razem, lekarz może zmienić dawkę i jak często stosować tego leku, lub dać specjalne instrukcje na temat korzystania z żywności, alkoholu czy tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Midazolam zostaną podane do Ciebie lub Twojego dziecka w szpitalu lub klinice przez lekarza przeszkolonego w użyciu leku. Jeśli Ty lub Twoje dziecko będzie otrzymujących midazolam podczas zabiegu, lekarz lub anestezjolog daje leku.

Po otrzymaniu midazolam, Ty lub Twoje dziecko będzie obserwował uważnie, aby upewnić się ten lek działa. Twój oddech, ciśnienie krwi, układu nerwowego, serca i będzie również uważnie obserwował upewnić się, że lek nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych.

Jeśli będziesz otrzymywać midazolam przed zabiegiem, lekarz daje leku i uważnie śledzić swoje postępy, aby upewnić się, że lek ten działa prawidłowo i sprawdzić niepożądanych efektów.

Stosowanie leku podczas ciąży może zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Stosować skuteczną formę kontroli urodzeń na bieżąco z zajściem w ciążę. Jeśli uważasz, że zajdzie w ciążę podczas stosowania tego leku należy poinformować lekarza od razu.

Dla pacjentów wraca do domu w ciągu 24 godzin po otrzymaniu midazolam

Nie należy pić soku grejpfrutowego lub zjeść grejpfruta podczas używania tego leku. Ponadto, nie należy przyjmować leku, jeśli masz alergię na wiśni.

Nie należy przyjmować inne leki, o ile nie zostały omówione z lekarzem. Obejmuje to na receptę lub bez recepty (over-the-counter []) leki OTC i suplementy ziołowe i witaminowe.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Prawidłowe użycie zorientowani

Skonsultuj się z lekarzem lub pielęgniarką natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Uzyskaj pomoc w nagłych wypadkach natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów przedawkowania wystąpić

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria D Pozytywna dowody ryzyka

Środki ostrożności podczas korzystania zorientowani

CSA Harmonogram 4 Niektóre potencjalne nadużycia

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Światło Uspokojenie promethazine, diazepam, Valium, Phenergan, Demerol, chlorpromazyna, midazolam, Librium

ICU Mieszanie lorazepam, Ativan, diazepam, Valium, haloperidol, Haldol, midazolam, DIASTAT

Światło Znieczulenie lorazepam, Ativan, diazepam, Valium, midazolam, DIASTAT, Nimbex, cisatrakurium

Zorientowani Side Effects

Zorientowanych (midazolam)